Hakkımızda

Yıllardır süre gelen firmamızda yeni doğan bebeklerle ilgili bir çok haberlerimiz oldu. Firmamız yıllardır satışını yapmış olduğu bebek odası, emzik, biberon ve puset gibi eşyaları bebekleriniz için son derece özenle hazırlanmış bir şekilde sizlere sunmaktadır. Firmamız Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olmakla beraber siz değerli müşterilerimiz sayesinde her gün biraz daha yükselmekteyiz. Sizler için uzman personel kadromuz, prensipli ve temiz çalışma ortamımızı sizlere sunmaktayız.

Neden Biz?

Firmamızın özenle seçmiş olduğu tasarımları ve ekonomik tutunumu siz değerli müşterilerimize çok fazla olanak sağlamaktadır. Yeni doğan bebeklerinizin veya ileri yaşlarda ki bebeklerinizin güvenliği ve rahatlığı için elimizden geleni sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Yeni Doğan Bebek ve Eşyaları

Bir bebeğin yeni doğması demek sizlerin en önemli bakım eşyalarının ve bebeğinizi rahat ettirmek için elinizden geleni yapması bizimde sizler için gösterdiğimiz özenin aynısıdır. Bebek eşyalarımız son derece özen ve titizlikle hazırlanmış ve bebekleriniz için son derece güvenli ve kimyasal madde içermeyen rahat ettirebilicek türden eşyalardır. Bir bebeğin rahat ederek uyuması sizlerinde bu eşyayı almanız için rahat olmanız anlamına gelmektedir.

Bir bebek için en rahat edebiliceği yer anne kucağıdır fakat bizler için ise bebek odasıdır. Bebeklerin uyuması için rahat edebiliceği bir yer olması bebekler için en güzel yerdir. 

Emzik’lerimiz bir bebek için en iyi dizayn edilmiş öğelerden biridir. Günümüzde bebeklere satın alınan emziklerin çoğu kimyasal madde içermektedir fakat bizler böyle yapmıyoruz. Son derece uzman personellerin katkısıyla özenle hazırlanıp bir bebeğin bu emziği yere atmıcak bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Biberon bir bebeğin yemek yemesi için en önemli materyallerinden’dir. Yeni doğan bir bebek için biberon son derece önemli bir faktördür. Uzman personellerimiz bebeklerin biberonu en temiz, güvenilir ve prensipli bir ortamda özenle üretmektedir ve sizlere sunmaktadır.

Pusetlerimiz arabalarda kullanılan ve günümüzde haberlerde gördüğümüz gibi pusetlerden değildir. Önemli olan bir bebeğin pusetlerde rahat etmesidir. En güvenli ve en temiz pusetleri uzman personel kadromuzla sizlere sunmaktayız. Bir bebeği sürekli kontrol edemezsiniz özellikle araçlarda bizde bu işler için en güvenilir pusetleri sizlere hazırlayıp sizlere sunmaktayız.